📞

(Untitled)

BlogoSEO.pl - merytoryczne treści na temat SEO i marketingu.

Jestem pasjonatem marketingu internetowego o szerokim zakresie umiejętności, specjalizującym się w obszarach SEO, copywritingu i optymalizacji procesów.

Z ogromną precyzją i wnikliwością zajmuję się doskonaleniem widoczności online poprzez skuteczne strategie SEO, tworzenie przekonujących treści przy użyciu copywritingu oraz doskonalenie procesów, by osiągnąć maksymalną efektywność.

Moja praktyka opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach, stale śledzę najnowsze trendy i dostosowuję się do dynamicznie zmieniającego się środowiska online.

Hi there!
8+
Lat doświadczenia.
10+
Doświadczenie z ponad 10 branż.
30+
Zadowolonych firm.
300+
Napisanych atrykułów.
Czym się zajmuję?

Copywriting 🖊️

Copywriting merytorycznych treści to moja specjalność, w której kładę nacisk na tworzenie tekstów o głębokim i wartościowym przekazie.

Moje umiejętności w zakresie copywritingu merytorycznego pozwalają mi nie tylko dostarczać informacje, ale także budować zaangażowanie i zainteresowanie czytelnika.

Tworzę treści, które nie tylko informują, ale również edukują i inspirują, dostarczając czytelnikowi konkretną wiedzę.
Sprawdź moje artykuły

Techniczny audyt SEO 🔍

W moim audycie w zależności od wybranego pakietu analizuję nawet do 500 czynników, które mogą wpłynąć na pozycję Twojej strony w intrencie.

Wykonując taki audyt opisuję wpływ poszczególnych czynników na widoczność Twojej strony w Internecie. Dostarczam oceny, która umożliwia zrozumienie, jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla skutecznej optymalizacji. Moje podejście do audytu uwzględnia zarówno elementy techniczne, jak i treściowe, identyfikując mocne strony i obszary do poprawy.

W ramach analizy oceniam m.in. strukturę strony, prędkość ładowania, zgodność z wytycznymi wyszukiwarek, jakość treści, skuteczność słów kluczowych, a także aspekty związane z linkowaniem.

Optymalizacja procesu / kosztów prowadzenia działalności⚙️📈

Usługa optymalizacji procesu, którą oferuję, to kompleksowe podejście do usprawniania działalności firm poprzez zoptymalizowanie ich procesów operacyjnych.

Pracuję nad dostosowaniem i ulepszeniem procesów w różnych obszarach działalności, aby firma mogła efektywniej osiągać swoje cele biznesowe oraz zredukować koszty prowadzenia działalności.
O mnie

ENTJ, ciekawy świata, zaangażowany w prowadzenie różnych projektów i nieustannie szukający sposobów na ich udoskonalenie. Osoba, która może się wypowiedzieć na różne tematy z innej perspektywy.

Osoba z poczuciem humoru i ponoć nie da się ze mną nudzić.😂 Gracz szachów błyskawicznych (bullet 1+0) z rankinigem 1800 ELO oraz CS2 (aktualnie 7 poziom faceit) także twórca bloga o Heroes 3.

Inwestor longterm na rynkach kapitałowych oraz posiadacz inwestycji alternatywnych.

Chcę zlecić wykonanie audytu energetycznego mojej działalności, co muszę zrobić?

Na samym wstępie zalecam swoim klientom krótkie spotkanie online bądź rozmowę telefoniczną, abym mógł zalecić najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeżeli audyt wymaga dojazdu do klienta wtedy musi zostać wpłacony zadatek.

Rejestracja udana! :D
Witam ponownie.
Zasubskrybowano.
Twój link wygasł!
Sprawdź email, żeby się zalogować.
Zaktualizowanao informacje.
Aktualizacja danych nie powiodła się.